تقویت کننده مچ دست use

تقویت کننده مچ دست use

تقویت کننده مچ دست use

تقویت کننده مچ دست اصل strong hand strength exercise

تقویت کننده مچ دست اصل strong hand strength exercise


گجتی مناسب برای فعالیت های مختلف از جمله تمرینات قدرتی، توانبخشی و کاهش استرس.  برای انواع مشکلات و درد ناشی از ضعیف بودن عضلات دست عالی است. مناسب برای تقویت عضلات و مچ دست برای فعالیت های هنری و وررشی .


این ابزار می تواند قدرت انگشتان ورزشکاران را افزایش دهد. در صورت استفاده صحیح می تواند به افزایش گردش خون در سرتاسر ساعد، مچ دست و دست کمک کند. تمرینات دستی  برای صخره نوردی، تناسب اندام، تنیس بسیار مناسب است.  علاقه مندان به بیسبال و بوکس  همچنین برای نوازندگانی مانند پیانیست، گیتاریست و نوازنده بیس مناسب است.  این حلقه های ورزش دستی برای کسانی که به دلیل تایپ مکرر مکرر از آرتروز رنج می برند نیز مناسب است.مجهز به آخرین عملکرد شمارش، هر بار که تعداد دفعات ورزش را به صورت خودکار ثبت می کند، به شما در درک بهتر پیشرفت تمرین کمک می کند. شمارنده نیز آزادانه قابل جابجایی است و حلقه دستگیره سیلیکونی را می توان به سرعت با آب شسته و تمیز کرد.

ابزار ورزشی تقویت مچ دست

ابزار ورزشی تقویت مچ دستتقویت کننده مچ دست با استفاده از مواد سیلیکونی انتخاب شده، چسبندگی راحت، نرم و سازگارتر با پوست، ضد لغزش، الاستیک بالا و سازگار با محیط زیست.  پس از چندین آزمایش خستگی، سیلیکون ما ترک نمی‌خورد، هیچ تغییر شکلی ندارد و همچنان خاصیت ارتجاعی خود را حفظ می‌کند.  حاوی یک باتری با کیفیت بالا، می توان شارژ چرخه ای، عمر طولانی، استقامت طولانی مدت.  پورت شارژ نوع C، شارژ راحت، شارژ 30 دقیقه می تواند روزهای طولانی کارکند بدون نیاز به شارژ مداوم.


قیمت این محصول350000تومان

قیمت محصول ممکن است تغییر کند !

خرید پستی تقویت کننده مچ دست use

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *