جوراب شفاف سیلیکونی wt

جوراب شفاف سیلیکونی wt


جوراب شفاف سیلیکونی wt

جوراب سیلیکونی شفاف محافظ پا

جوراب سیلیکونی شفاف محافظ پا


جوراب سیلیکونی فوق العاده نرم و باکیفیت مخصوص درمان خشکی و ترک کف پا مناسب برای افرادی که در طول روز مدت زیادی سرپا هستند و به پاهای آنان فشار می آید‌


اگر درصورتیکه کرم میزنید نمیتوانید راه بروید تا زمانی که کرم جذب شود و این کار بسیار کلافه کننده و زمان بر است بدین منظور این جوراب سیلیکونی مخصوص مرطوب نگهداشتن پوست می باشد.


با استفاده از جوراب‌های سیلیکونی ما، راحت و سازگار با پوست، نرم و لطیف است، پاها و پینه‌های خشن، خشک و سفت را نرم می‌کند، ترک‌های پاشنه، انگشتان پا و لایه شاخی را ترمیم می‌کند و به طور کامل از پاهای شما مراقبت می‌کند. آنها را بپوشید تا کل پوست پا را مرطوب کند، آن را صاف و آبرسانی کند. جوراب های سیلیکونی درمان پا از سیلیکون با کیفیت بالا ساخته شده اند و خاصیت ارتجاعی خوبی دارند و هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده هستند.  آنها را می توان بارها تمیز کرد و استفاده کرد.لوسیون یا کرم صورت را روی پاهای خود بمالید و جوراب های مرطوب کننده بپوشید تا اثر را افزایش داده و افزایش دهید.  جوراب های تقویت شده ما دارای نقاط ضد لغزش در پایین هستند، بنابراین می توانید حرکات بدن خود را بهتر کنترل کنید و از سقوط و آسیب های غیر ضروری جلوگیری کنید.

جوراب سیلیکونی درمان خشکی و ترک پا

جوراب سیلیکونی درمان خشکی و ترک پاقیمت این محصول120000تومان
خرید پستی جوراب شفاف سیلیکونی wt

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *