ماساژور الکتریکی پا ft

ماساژور الکتریکی پا ft

ماساژور الکتریکی پا ft

ماساژور پا الکتریکی مدل اف تی

ماساژور پا الکتریکی مدل اف تی

یک ماساژ پا به شما کمک می کند تا از شر دردهای عضلانی و مفاصل خلاص شوید، گردش خون را بهبود بخشیده و خستگی پاها را از بین ببرید.

 همچنین می توان از این دستگاه برای پیشگیری از علائم و بیماری های زیر استفاده کرد:

 درد پس از ورزش شدید؛ پاهای خسته پس از پوشیدن کفش پاشنه بلند یا راه رفتن طولانی مدت؛ احساس سوزن سوزن شدن، سردی در پاها؛ تمایل به تورم پاها؛ پیری، اضافه وزن؛ بیماری های مفاصل پا: آرتریت، آرتروز، نقرس؛ التهاب یا رگ به رگ شدن رباط ها، تاندون ها؛ صدمات پا؛ بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی؛ بیماری های عروقی با اختلالات گردش خون در پا؛ مراحل اولیه واریس؛ دوره بهبودی پوکی استخوان مفاصل کوچک پا و غیره

 ماساژ پا روشی بی ضرر و موثر برای درمان و پیشگیری از بیماری هاست که تاثیر مثبتی بر کل بدن دارد. دارای بسیاری از خواص مفید درمانی، مقوی و آرامش بخش است:

 مناطق رفلکس پا را تحریک می کند و درد را تسکین می دهد. تحرک مفاصل پا را در صورت آرتریت و آرتروز بازیابی می کند.  بر نقاط فعال بیولوژیکی تأثیر می گذارد.

 تأثیر مثبتی بر سیستم عصبی، اسکلتی عضلانی و ایمنی بدن دارد.

 احتقان در رگ های خونی اندام تحتانی را از بین می برد. بازیابی عملکرد پا؛

 از ایجاد کف پای صاف در کودکان جلوگیری می کند.

ماساژور الکتریکی پا مدل FT

ماساژور الکتریکی پا مدل FT خواب و فشار خون را عادی می کند. به تقویت عضلات قوس پا کمک می کند. تنش عضلانی، تورم، خستگی در پاها را تسکین می دهد. دارای اثر آرام بخش و ضد افسردگی است؛ از ایجاد پینه و میخچه، زبری پوست و غیره جلوگیری می کند.

ماساژور پا دارای ابعاد جمع و جور است که به شما این امکان را می دهد که نه تنها در منزل از آن استفاده کنید، بلکه در مسافرت یا محل کار نیز آن را با خود ببرید.

 تعداد حالت های شدت ماساژ: 19

 فرکانس پالس: 100 هرتز

 جریان خروجی: بیش از 9.8 میکروآمپر؛

 حداکثر زمان کار بدون وقفه: 15 دقیقه

خرید پستی ماساژور الکتریکی پا ft

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *