جا یخی توپکی ice

جا یخی توپکی ice

جا یخی توپکی ice

جا یخی توپی 17 عددی آی سی

جا یخی توپی 17 عددی آی سیعالی برای استفاده روزمره با دو یا سه کتری یخ‌ساز توپ‌ساز در فریزر، همیشه می‌توانید به مهمانان خود نوشیدنی یخی بدهید به صورت کاملا بهداشتی و آسان‌.  وقتی خالی شد، دوباره آن را پر کنید و دوباره در فریزر بیندازید‌.


ویژگی های جایخی توپی

  • نوع: کتری یخ ساز
  • جنس: تریتان
  • رنگ سفید
  • اندازه: 10.74″x4.48″x1.76″
  • وزن: 364 گرم
  • وزن بسته بندی: 480 گرماستفاده آسان از قالب یخ ساز 2 در 1: قالب توپ یخ ویسکی ما نه تنها سینی مکعب یخ، همچنین می توان از آن برای کتری استفاده کرد، حمل آسان و نوشیدنی، از نوشیدنی یخی مورد علاقه خود در هر مکانی لذت ببرید.  خیلی راحت در خانه توپ های یخی درست می کنید!  برای داشتن بهترین کره های مکعب یخ، کافی است یک شبه پر و فریز کنید.

جا یخی توپکی 17 عددی گرد

جا یخی توپکی 17 عددی گرد17 توپ یخ گرد با اندازه متوسط: قالب توپ یخ ما را می‌توان مانند یک بطری آب قابل استفاده مجدد پر کرد، هر سینی 17 توپ یخ گرد را در خود جای می‌دهد و دارای یک درب قابل جابجایی برای جلوگیری از ریختن و دور نگه داشتن بوی فریزر است. با قالب یخ کروی.  می توانید توپ های کاملاً گردی به اندازه 1.5 اینچ ایجاد کنید.  برای بستنی قهوه، آب میوه‌. ذوب آهسته تر و خنک شدن طولانی: این قالب کره یخ، توپ یخ گرد کاملی را ایجاد می کند و کندتر از قالب های یخ معمولی آب می شود و نوشیدنی خوش طعمی طولانی مدت را تضمین می کند که قطعا مهمانان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.قیمت این محصول400000تومانخرید پستی جا یخی توپکی ice

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *